ikona postu - Warsztaty rehabilitacyjno-dietetyczne w Izbie Celnej w Rzepinie

Warsztaty rehabilitacyjno-dietetyczne w Izbie Celnej w Rzepinie

16.05.2014 r. razem z fizjoterapeutkami - Barbarą Jegier oraz Magdaleną Klukowską - przeprowadziłam WARSZTATY REHABILTACYJNO-DIETETYCZNE z kursem Nordic Walking w ramach "Programu Zarządzania Potencjałem funkcjonariuszy celnych w Grupie Wiekowej 50+" w Izbie Celnej w Rzepinie.

Przeprowadzany przeze mnie moduł, traktował o mitach żywieniowych oraz ogólnych zaleceniach diety dla osób 50+.
Warsztaty, które przygotowała mgr fizjoterapii Barbara Jegier dotyczyły profilaktyki schorzeń kręgosłupa, oraz zasad ergonomii w pracy celników.
Kurs Nordic - Walking bardzo profesjonalnie przygotowała mgr fizjoterapii - Magdalena Klukowska.
Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczestnicy byli w pełni zaangażowani w dyskusję, a to wszystko w świetnej, luźnej atmosferze! Myślę, że uczestnicy zajęć wyszli równie zadowoleni co prowadzący :) Kolejny taki event przygotowujemy w czerwcu dla Urzędu Celnego w Zielonej Górze i zachęcamy inne placówki (nie tylko Państwowe) żeby inwestowały w zdrowie swoich pracowników. Wszystkich zainteresowanych przygotowaniem takich warsztatów zapraszam do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.

Podsumowując - Izbie Celnej w Rzepinie należy się duże uznanie za zorganizowanie dla swoich pracowników tak ciekawych i potrzebnych warsztatów. Uczestnicy wyszli z uśmiechami na twarzach, więc dla nas - prowadzących - to najlepsze podziękowanie.