Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. x

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Rejestracja

Czy muszę się rejestrować?

Nie, nie musisz.

Rejestracja obowiązuje tylko w przypadku rezerwacji różnego rodzaju wizyt poprzez internet. Posiadanie swojego konta zapewni Ci również dostęp do dodatkowych informacji oraz ułatwi kontakt z dietetykiem.

Jakie korzyści płyną z rejestracji?

Rejestracja to przede wszytskim możliwość rezerwacji różnego typu wizyt poprzez internet. Tylko trzy kroki dzielą użytkownika od rezerwacji wizyty, a jej odwołanie wiąże się z jednym kliknięciem! Po zalogowaniu otrzymasz możliwość wglądu w wyniki swoich badań oraz wzięcia udziału w otwartych dyskusjach.

W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Rejestracja to bardzo prosty proces który polega na wypełnieniu formularza, który dostępny jest na stronie http://www.dietetyczka.info/users/register.

Czy wszystkie dane podczas rejestracji są niezbędne?

Nie, wymagane dane to tylko nazwa użytkownika, hasło oraz adres poczty elektronicznej. Oprócz tego niezbędny jest kod weryfikujący przepisany z obrazka oraz Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie dodatkowe informacje są opcjonalne, jednakże podanie ich znacznie przyśpieszy proces rezerwacji wizyty (np. adres zamieszkania automatycznie wskaże miejsce na mapie).

Czy muszę potwierdzać swoje konto poprzez link zawarty w otrzymanym mailu?

Nie, nie musisz. Opcja ta jest wymagana tylko i wyłącznie dla osób, które chcą wziąć udział w otwartych dyskusjach.

Link aktywacyjny moje konto nie doszedł na pocztę e-mail. Co zrobić?

Przede wszystkim sprawdź, czy adres poczty elektronicznej jest poprawny (możesz go edytować w dziale "Twoje konto" -> "Moje dane" po zalogowaniu). Następnie poinformuj o tym webmastera na adres poczty elektronicznej kontakt@darks.pl.

Logowanie

Gdzie mogę się zalogować?

Panel logowania dostępny jest na wstążce głównej w dziale "Logowanie". Opcjonalnie możesz skorzystać ze strony logowania dostępnej pod adresem http://www.dietetyczka.info/users/login.

Jakie działy są dostępne po zalogowaniu?

Dostępne działy to m. in. rezerwacja wizyty, zarządzanie wizytami, zarzadzanie profilem, wystawianie opinni, ankiety żywieniowe. Oprócz wymienionych działów masz możliwość udzielania się w dyskusjach i dostęp do dodatkowych informacji. Pamiętaj, że liczba dostępnych opcji po zalogowaniu stale rośnie, a te aktualne są stale ulepszane więc zarejestruj się bo naprawdę warto!

Nie pamiętasz swojego hasła?

Jeżeli zapomniałeś swoje hasło to nic straconego, możesz je łatwo odzyskać!. Po nieudanym logowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę logowania pod adresem http://www.dietetyczka.info/users/login, gdzie dostępna jest opcja "Przypomnij hasło". Gdy tylko podasz adres swojej poczty elektronicznej przypomnienie powędruje na twoją osobistą skrzynkę.

Czy mogę zmienić swóją nazwę logowania (login)?

Tak, ale zawsze rób to z wielką uwagą. Login można łatwo zapomnieć, szczególnie jeżeli jest ich kilka i ciągne się zmieniają. Opcja ta dostępna jest w dziale "Twoje konto" -> "Moje dane" po zalogowaniu.

Rezerwacja wizyty

Dlaczego muszę się rejestrować, aby móc zarezerwować wizytę?

Ponieważ jest to jedyna bezpieczna metoda przekazania swoich danych. Oprócz tego dzięki uwierzytelnieniu mam możliwość zapewniania większej ilości funkcji, które ułatwią nam współpracę.

Czy muszę dokładnie wskazać miejsce zamieszkania na mapie?

Nie, nie musisz, ale zadbaj o to aby dokładny adres zamieszkania znalazł się w polu "Lokalizacja". Dzięki temu trafię do Ciebie bez problemu!

W jaki sposób odwołać wizytę?

Odwołać wizytę możesz poprzez kliknięcie linku "odwołaj" w wierszu danej wizyty w dziale "Twoje konto" -> "Moje wizyty" po zalogowaniu.

Skąd mam pewność, że wizyta została zarejestrowana?

Ponieważ pojawi się ona na liście dostępnych wizyt w dziale "Twoje konto" -> "Moje wizyty" po zalogowaniu. Oprócz tego każdą wizytę potwierdzam telefonicznie, bądź poprzez pocztę elektroniczną, więc zadbaj aby te informacje znalazły się w opisie wizyty.